Відгуки про компанію "GS-shop" Інтернет магазин взуття
- Анна Н.
- олег а.
Качественные, лёгкие и теплые сапоги.Покупатели довольны.
- Галина К.
- Аня К.
- Катерина М.
Безмежно вдячна за таке швидке відправлення товару.
Замовлені капці мають гарну якість, незважаючи на невелику ціну, і вже відправлені до військового госпіталю в прифронтовому місті - Алексей Ш.
- Ірина Ч.
- Балицька С.
- Оксана Ш.
- Ірина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua

