Відгуки про компанію "GS-shop" Інтернет магазин взуття
- Яна К.
- Інна К.
дуже гарні капці,теплі,мягенькі,на любий об'єм ноги,маломірять. Домашньо-вуличний варіант
- Елена Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юрій Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
все добре але проблема в тому що не ті розміри упаковані які мають бути
- Король К.
дуже задоволена працювати
- Оксана С.
- Оксана С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
крута компанія! ціни шикарні! і круто те, що у свій вихідний відправили взуття! щиро рекомендую!🇺🇦❤️
- Руслан П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія П.
Товар прийшов в повному обсязі, все якісне! Задоволена👍
- Виталий А.
Левый сандаль жмёт . Очень узкие , хотелось бы пошире. На вид супер ! Пока сам не связался , через 3 дня после оплаты. Не кто не отправлял.

