Відгуки про компанію "GS-shop" Інтернет магазин взуття
- Наталья К.
Мені сподобалась якість взуття, яке пропонує продавець! Дякую!
- Ольга М.
- Тамара Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Велике спасибі. Все підишло .Задоволена.
- Саша Я.
- Наталья Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Люба Г.
- Олександра Ш.
Все сподобалось, дякую!
- Дмитрий Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже раджу продавця, ввічливий та обов'язковий.
- ніна к.
Задоволена обслуговуванням. Товар був якісний. Ввічливий продавець.
- Романа М.

