Відгуки про компанію "GS-shop" Інтернет магазин взуття
- Надія Р.
- Тома П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Роман К.
- Рустам Г.
- Надежда К.
Сапожки такие мягкие, легкие, как раз по заказанному размеру. Ноге комфортно и тепло. Всем рекомендую!
- Наталія Ж.
Єдине, що неприємно, що штучне хутро дуже облазить.
- Дмитрий П.
- Савченко Ирина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Елена Д.
42 на 42 немного великоваты.
- Виктор С.

